zgłoś błąd lub sugestię
Falvit Mama (Jelfa)
3.47
średnia ocena na podstawie 30 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~gość
Idealny skład witamin i wydajny na 2 miesiące!
dodano: 25-06-2014, 11:41
Jestem w 5 miesiącu ciąży i dzięki tym witaminom wymiotowałam zaledwie 2 razy!!! Ważne jest, żeby brać je po jedzeniu, bo na pusty żołądek powoduje mdłości. Samopoczucie świetne, żadnych rozdrażnień co w moim przypadku jest bardzo możliwe, ponieważ miewałam bardzo wahane nastroje na początku ciąży, do czasu aż nie zaczełam brać tych tabletek. Ja nie widzę żadnych skutków ubocznych tych witamin, ale to wszystko kwestia indywidualnej reakcji organizmu. Ja miewałam bóle brzucha na początku ciąży, kiedy zaczełam brać te witaminy bóle odstąpiły i czuję się świetnie. Polecam.
Zalety:
-brak wymiotów
-świetne samopoczucie
-wystarcza na 2 miesiące
-dobra cena (w zależności od dobrej apteki)
Wady:
-duża tabletka do połknięcia
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~Moniqe
Zaufałam lekarzowi
dodano: 21-11-2013, 18:40
Falvit mama brałam całą ciążę i okres karmienia dziecka, a karmiłam ponad 2 lata. Polecił mi go lekarz i według mnie spełnia wszelkie wymagania na zapotrzebowanie kobiet w ciąży. Miałam dużo więcej sił i nie byłam zmęczona i obolała, a myślę, że za to też odpowiadają witaminy. Oczywiście warzywa i owoce to podstawa, ale na takie zaplecze witaminowe powinna sobie pozwolić każda kobieta. Tak samo w ciąży jak i poza nią.
Zalety:
- niska cena
- nieduże tabletki
- ekonomiczne opakowanie
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (5)
 
Użytkownik ~wera
polecam,ale
dodano: 12-10-2013, 10:31
falvit mama brałam przed, w trakcie i po ciąży gdy karmiłam (7m) i nie miałam żadnych efektów ubocznych,tzn.dobrze się czułam, nie dokuczały mi żadne dolegliwości związane z ciążą.Po porodzie okazało się ze morfologie mam świetną.Obecnie jestem w 2-iej ciąży i powróciłam do łykania tabletek,niestety jednak zauważyłam ze nie można jej brać na pusty żołądek czy przed śniadaniem bo w moim przypadku kończy się zawsze wymiotami.Ważne jest aby zażywać go w trakcie jedzenia i o stałej porze.
Zalety:
dobra morfologia, mocne włosy i paznokcie.
Wady:
duża tabletka do połknięcia.
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~Basia
odradzam
dodano: 6-10-2013, 23:28
ogólnie to za mało ma kwasu foliowego, powinno być dwa razy tyle, a poza tym tabletka jest tak wielka, że za każdym razem uwięzła mi w gardle, pomimo popicia jej szklanką wody. Czy nie można było zrobić mniejszych? właśnie przez jej wielkość nidgy więcej nie kupię
Zalety:
Wady:
dość drogie
pastylka jest ogromna, ciężka do połknięcia
mało kwasu foliowego
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Ika
2-krotnie za mało kwasu foliowego, ten niedobór naraża mamy na poronienie
dodano: 14-09-2013, 18:38
Ten skład to zbrodnia! Jak można pisać na opakowaniu, że pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania na kwas foliowy? Może przeciętnego faceta, ale na pewno nie kobiety w ciąży!!! Falwit mama zawiera go 2, lub, według najnowszych badań, nawet 3-krotnie za mało (powinno być 0,4 lub nawet 0,6 mg, a w Falwicie jest 0,2mg). Witaminy D3, której polkom brakuje też zawiera kilkukrotnie za mało. Jedyne, co ma w odpowiedniej ilości to jod. Powinien się tym zająć UOKiK, okłamywanie ciężarnych jest niemoralne! Nie każda mama sprawdzi, jakie ilości są zalecane, a jakie występują w preparacie. A to się może skończyć poronieniem lub niedorozwojem cewy nerwowej u płodu!
Zalety:
odpowiednia zawartość jodu
Wady:
-za mało kwasu foliowego w stosunku do zapotrzebowania kobiet w ciąży
-za mało witaminy D3
-u mnie wywoływał natychmiastowe wymioty
-po prostu wyrzucone pieniądze, bo potrzebna jest przy tym preparacie dodatkowa suplementacja kwasu foliowego i wit.D3-więc po co w ogóle go kupować?
Czy ta opinia jest pomocna? (4)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla mamy TOP 5
PRENALEN syrop
60 opinii, 4 zdjęcia
Smakowite Wypieki, kolekcja, dwutygodnik
2 opinie, 5 zdjęć
Maltan maść do pielęgnacji brodawek sutkowych
36 opinii, 3 zdjęcia
Laktator Mini Electric
83 opinie, brak zdjęć
Laktator ręczny ISIS
80 opinii, 1 zdjęcie
Ostatnie opinie