zgłoś błąd lub sugestię
Sieć sklepów dyskontowych (Biedronka)
2 promocje
539 produktów
95 zdjęć
2.85
średnia ocena na podstawie 289 opinii
Biedronka to najbardziej popularna i największa sieć sklepów detalicznych w Polsce, którą regularnie odwiedza aż 55% Polaków. Obecnie liczy ponad 1600 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i małych miastach na terenie całej Polski, oferujących wysokiej jakości artykuły rozwiń...
 Filtruj: 
Użytkownik ~rubi
~rubi
kasjerki oszustki
dodano: 5 dni temu
W Biedronce pracują oszuści!
Zalety:
W biedronce w łodzi na ul zgierskiej ,kasjerki to oszustki, kupując jeden produkt potrafią wbić go 2 razy.oszustwo w biały dzień!
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Agnieszka
~Agnieszka
Jestem fanką Biedronki!
dodano: 12 dni temu
Zawsze byłam zadowolona z Biedronki i dziwią mnie skrajnie złe opinie na jej temat. Nie robię zakupów tylko w jednym sklepie Biedronki i nie mogę narzekać. Duży wybór towarów w coraz lepszej jakości i atrakcyjnych cenach. Obsługa pomimo dużej ilości obowiązków,zawsze gotowa do pomocy i to z uśmiechem! A może to niektórym klientom brak kultury? Pamiętajmy,że tam pracują ludzie tacy sami jak w każdym sklepie, a nie wiedzieć czemu, wymagamy od nich znacznie więcej. Mają być zawsze pomocni i uśmiechnięci. I tacy są. Przynajmniej ja na takich trafiam. Niejednokrotnie, pani zajęta wykładaniem towaru, szła ze mną na drugi koniec sklepu, żeby pokazać gdzie leży towar, o który zapytałam. A w innych sklepach?"Proszę iść tam i tam". Idziesz, szukasz a tam...więc rezygnujesz. No cóż zawsze można iść do Almy, czy Piotra i Pawła!
Zalety:
Dobry towar w dobrej cenie.
Coraz lepsza jakość.
Duży wybór artykułów.
Wady:
Zmiana dostawcy produktów nie zawsze korzystna, np.bakalie są drogie a nie ma innego wyboru.
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Jan
~Jan
Złodziejstwo
dodano: 2 tygodnie temu
Zostałem okradziony w Biedronce na wszystkich produktach które kupiłem tego dnia na wage ilość była zawyzona. Przeprosiny ze strony infolinii to zbyt mało. Pracownica która to zrobiła pracuje nadal a to moze znaczyc, ze robi to bo jej każa.
Zalety:
Wady:
Złodziejstwo
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Zawiedziona
~Zawiedziona
Chamstwo
dodano: 2 tygodnie temu
Wczoraj kupiłam w Biedronce w Poznaniu na Murawie kalafior. Cena 2,99 wydawała mi się do przyjęcia za średniej wielkości kalafior. Po odejściu od kasy okazało się, że kalafior kosztował mnie 4,41 zł. Jest to bardzo zła praktyka, że produkt który zwykle sprzedaje się na sztuki nagle sprzedaje się na wagę, nie informując o tym klienta w łatwo dla niego zauważalny sposób. Prawdopodobnie na cenówce była informacja ale skoro odczytałam cenę, a tej informacji nie zauważyłam to widocznie była tak podana, żebym jej nie zauważyła. Ponieważ obierania liści z tego kalafiora nie było końca postanowiłam zważyć części jadalne i części których się nie je. Kalafior ważył 535 gram, liście i pień 797. Brawo biedronka!!!
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~Ryszard
~Ryszard
BIEDRONKA kłamie !
dodano: 3 tygodnie temu
Biedronka reklamuje dzisiaj (środa 16.09.2015) promocję "Tylko do środy
-20% Wszystkie warzywa konserwowe". Reklama jest umieszczona w wielu miejscach nad i pod konserwami z warzyw, m.in. pod pudełkiem z konserwami z suszonych pomidorów. Niestety żaden rabat na pomidory konserwowe nie został udzielony, za karczochy konserwowe także nie.
Kierownik sklepu tłumaczył, że rabat nie dotyczy produktów włoskich, ale wiadomość w promocji jednoznacznie
określała "WSZYSTKIE warzywa konserwowe". Wniosek został podany w tytule
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Produkty tej marki
Sklepy i usługi TOP 5
Sieć sklepów dyskontowych
289 opinii, 95 zdjęć
Sieć sklepów dyskontowych
226 opinii, 40 zdjęć
Meble i akcesoria do kuchni, sypialni, łazienki i pokoju
65 opinii, 12 zdjęć
Sieć sklepów
64 opinie, 15 zdjęć
Karta Rossne
23 opinie, 1 zdjęcie
Ostatnie opinie