zgłoś błąd lub sugestię
Laktator ręczny ISIS (Avent)
3.43
średnia ocena na podstawie 80 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~Marta
Taki sobie
dodano: 21-05-2015, 13:44
Taki sobie jest ten laktator. Przy dużych piersiach z wkładką masującą nie odciągał wcale. Dopiero bez niej potrafił się lepiej przyssać do piersi i jakoś działał. Strasznie skrzypi, piszczy....no i wymaga wiele czasu. Ale...porównując go np. to elektronicznego laktatora z medeli, który nie odciągnął mi ani kropli, to chyba muszę powiedzieć, że ten był ok. Córka nie chciała piś mleka z piersi więc chociaż tyle co udało się jej tak mój pokarm podać. Ale po miesiącu ciągłego osciągania i siedzenia pół dnia z laktatorem miałam dość i przeszłam na mleko modyfikowane ;-(
Zalety:
odciąga pokarm, kiedy ma się go na tyle
Wady:
skrzypi
piszczy
drogi
pracochłonny
czasochłonny
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~gość
U mnie się nie sprawdził
dodano: 31-03-2015, 21:44
U mnie się w ogóle nie sprawdził. Trzeba było się tak namęczyć aby ściągnąć nim mleko, bardzo pracochłonne zadanie i czasochłonne. Nie ma się co męczyć, lepiej już zainwestować w elektryczny i móc w nocy po prostu włączyć i nawet przysnąć a mleko samo się ściągnie :-) używałam tego laktatora 3 dni i odpuściłam bo nie miałam do niego cierpliwości głównie w nocy, kiedy i tak ledwie na oczy widziałam i jedyne o czym marzyłam to spać a tu dobre 40 minut gibania żeby coś ściągnąć. Jeśli można sobie życie umilić to trzeba to robić dlatego polecam zdecydowanie laktatoty elektroniczne.
Zalety:
Wady:
czasochłonny
pracochłonny
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Bardzo polecam!
dodano: 14-11-2014, 17:23
Jest świetny. Mam bardzo duże piersi i dlatego nie mogę karmić mojej Córci bezpośrednio z piersi (podobnie było ze starszą Córą) - pierś zakrywa dziecku całą twarz, nosek. Dzięki laktatorowi ręcznemu Avent ISIS od ponad dwóch miesięcy Córcia karmiona jest naturalnie. Dodatkowo laktator pomógł mi w "nakręceniu" laktacji po cesarskim cięciu. Mam również elektryczną wersję tego latatora, jednak jego siła ssania jest nieporównywalnie mniejsza. Ręcznym odciągam pokarm 4 razy dziennie po 20 minut i mam zawsze spore zapasy, które mrożę lub wylewam. Elektryczny odciąga kilka razy wolniej i nie opróżnia piersi do końca.
Zalety:
same!!!
- szybko i dokładnie opróżnia piersi
- poręczny
- wygodny
- wykonany z bardzo dobrych materiałów (wiele razy mi upadł i nic mu się nie stało)
Wady:
brak
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Polecam, ale...
dodano: 15-10-2014, 19:45
Używam tego laktatora od początku laktacyjnej "przygody". Uważam, że ładnie odciąga mleko, jednak przy używaniu go nie mogę siedzieć oparta, lecz muszę być lekko pochylona do przodu. Niestety również lekko skrzypki/piszczy, jednak nie jest to dźwięk przeszkadzający w śnie naszego Maluszka. Do najtańszych również nie należy.
Zalety:
- dobrze odciąga mleko
- dzięki korektorowi pokarm można odciągać do pojemniczka, niekoniecznie do butelki
- bez problemu można dostać części zapasowe
Wady:
- cena
- pozycja do odciągania
- skrzypi/piszczy
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~gość
Polecam
dodano: 5-09-2014, 16:11
Używam tego laktatora od dwóch miesięcy - sprawdza się nawet teraz gdy dziecko nie chce już ssać piersi i woli butelkę - odciągam pokarm co ok. 3h. Można go ze sobą zabrać, jest poręczny. W szpitalu używałam laktatora elektrycznego Medeli i też był fajny bo druga ręka jest wolna ale za to cena jest większa, jest troszkę głośniejszy no i potrzebny jest prą więc poza domem może być ciężko z odciąganiem pokarmu.
Zalety:
same zalety biorąc pod uwagę laktator ręczny
Wady:
brak
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla mamy TOP 5
PRENALEN syrop
64 opinie, 4 zdjęcia
Smakowite Wypieki, kolekcja, dwutygodnik
2 opinie, 5 zdjęć
Maltan maść do pielęgnacji brodawek sutkowych
36 opinii, 3 zdjęcia
Laktator Mini Electric
84 opinie, brak zdjęć
Laktator ręczny ISIS
80 opinii, 1 zdjęcie
Ostatnie opinie