zgłoś błąd lub sugestię
Linea 40+ (Aflofarm)
2.65
średnia ocena na podstawie 91 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~Ela
pozytywnie
dodano: 29-12-2015, 17:43
Po 40-tce zaczęłam być niezadowolona ze swojego wyglądu. Przytyłam znacznie. Pojawiły się wahania glukozy, stad jadlam częściej albo zdarzalo mi się podjeść, co potegowalo przybieranie na wadze. Postanowiłam wziąć się za siebie – zapisałam się na fitness z kolezanka, zaczelam jesc trochę więcej warzyw, pic więcej wody. Wypróbowalam lineę, o której piszecie, ale dla kobiet po 40. roku zycia. Waga drgnęła i skuteczniej rozstawałam się z psującymi mi humor kilogramami.
Zalety:
działanie
skuteczność
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik Corny
1 0 0
jest ok, ale nie za wszelką cenę
dodano: 7-05-2015, 15:08
Moja żona używała. Nie jest źle, ale też dużo zawdzięcza treningowi. Dodatkowo wspomaga się afirmacjami mp3 do odchudzania (takie nagrania), zieloną herbatą i sporo biega.
Zalety:
dobre jako wspomagacz
Wady:
trochę drogie moim zdaniem
Czy ta opinia jest pomocna? (4)
 
Użytkownik ~Michalina
ja jestem w szoku
dodano: 6-03-2015, 7:22
schudłam :-O, pierwszy raz w życiu celowo schudłam. mam 43 lata i zaczęłam dość solidnie tyć jak miałam ok 38, wcześniej taka pękata byłam w okresie dojrzewania. Tabletki zaczęłam brać tylko w czasie śniadania bo później zapominałam. Chyba faktycznie trochę mniej zaczęłam jeść, ale nigdy dużo nie jadłam, a tyłam. I tu nagle widzę efekt. Nie potrafię określi w jakim czasie bo nie wierzyłam w skuteczność preparatu ale pomyślałam ze jak już kopiłam w przypływie desperacji to będę brała. Kupiłam chyba ze 2 m-ce temu. Nie wiem ile schudłam bo nie mam wagi w domu, ale postaram się zaraz wrzucić zdjęcie swojego małego sukcesu.
Zalety:
schudłam
Wady:
trzeba pamiętać o zażyciu :-D
Komentarze do opinii:
Użytkownik michalina38
11 miesięcy temu

żeby nie było, trochę ćwiczę ale zawsze trochę ćwiczyłam no i nie opycham sie, mysle ze ten preparat nie tyle działa ile bardzo wspomaga

Czy ta opinia jest pomocna? (17)
 
Użytkownik ~mad_36
śmieć
dodano: 6-02-2015, 20:37
Kolejny śmieć. Za takie kłamliwe produkty powinno się zakładać sprawę producentowi. Nie działa nawet jeśli działa to odwrotnie niż powinien. Biorę już jakiś czas i weszłam na dietę, która kiedyś działała, a teraz z produktem linea zamiast chudnąć tyję.
Zalety:
brak
Wady:
skutki uboczne w postaci osłabienia włosów, tycie
Czy ta opinia jest pomocna? (15)
 
Użytkownik ~dorcia
dobry, ale z efektem ubocznym
dodano: 18-08-2014, 9:21
Używam tego produktu od 5 miesięcy. efekt jest - 21 kg w dół (wprawdzie staram się jeść mniej i 2-3 razy w tygodniu ćwiczę) niestety pojawił się efekt uboczny strasznie wypadają mi włosy (od około miesiąca) wręcz garściami, jestem już na tyle przestraszona,że odstawiam te tabletki
Zalety:
spadek wagi
Wady:
mam połowę włosów mniej
Czy ta opinia jest pomocna? (16)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
91 opinii, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
82 opinie, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
59 opinii, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
125 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie