zgłoś błąd lub sugestię
Kaszka mleczno-ryżowa - różne smaki (BoboVita)
3.53
średnia ocena na podstawie 73 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~Ewelina
Nie polecam - sztuczne dodatki
dodano: 21-01-2016, 12:27
Po kaszkach Bobovity (różnych) moje 9-cio miesięczne dziecko ma uczulenie na policzkach i kłopoty z żołądkiem. Próbowałam podawać kaszkę w 6-tym, 7-mym, 8-mym i 9-tym m-cu życia - za każdym razem katastrofa. Żeby być sprawiedliwym dodam, że to samo dzieje się po kaszkach Nestle. Nie dzieje się natomiast nic po zwykłej kaszce manny/jaglanej z dodatkiem naturalnego owocu. A zatem jakieś dodatki w tych sztucznych kaszkach powodują alergię.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
smaczny i pożywny posiłek dla malucha
dodano: 26-10-2015, 9:59
Synek odkąd skończył 5 miesięcy (ma już 2 latka) chętnie zajada kaszki Bobovita na śniadania i kolacje. Całe szczęście, że one są, bo inaczej pewnie nic nie chciałby jeść – to jedyne, do czego nie trzeba go namawiać. Nie zaobserwowałam też żadnych niepożądanych objawów po tych kaszkach – żadnych zaparć, biegunek, czy alergii. Dla mnie super.
Zalety:
- smaczne
- pożywne
Wady:
- drogie
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Ania
zastanówmy się dwa razy nim podamy te cuda dziecku
dodano: 16-03-2015, 16:35
Wystarczy przeczytać skład i juz powinna zapalić się czerwona lampka niby wszystko dopuszczone do użytku ale dlaczego trujemy swoje dziecko które je to co mu podajemy, dla wygody bo producenci rozpisuja się ze ich produkt jest najlepszy a to przecież marketing nikt nie zareklamuje swojego produktu jako coś co jest bezwartościowe i do zdrowych nie należy. Nie ma znaczenia tez jaki producent na etykietach wszędzie jest ten sam skład. Więc rodzice nim kupimy dokładnie przeczytajmy skład jeżeli lista wygląda jak tablica chemiczna czy aby na pewno jest to zdrowe dla naszych pociech
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik Freya
66 0 6
Nie polecam
dodano: 6-02-2015, 17:15
Kaszki Bobovita zarówno mleczne jak i ryżowe wg mnie nie nadają się dla niemowląt. Za cukier, maltodekstryne, lecytynę sojową i sztuczne barwniki/aromaty podziękuje. Moje dziecko jeszcze się naje chemii a ja mam czyste sumienie, że nie faszeruje niemowlaka tym ulepkiem.
Drogie mamy, czy nie lepiej zrobić dziecku mannę/owsiankę i zetrzeć jabłuszko zamiast jechać na drogich i niezdrowych kaszkach?
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Nigdy więcej
dodano: 9-01-2015, 22:32
Synek kaszkę zjadał chętnie. Dla mnie też była wygodna do przyrządzenia a tu nagle niepodzianka. Zaczęły się koszmarne zaparcia wymagające pomocy lekarza. Zalecono odstawienie kaszek i problem zniknął. Podobno nie tylko moje dziecko tak na nie reaguje. To samo tyczy się kaszek nestle i innych podobnych
Zalety:
- smakuje dziecku
- wygoda dla rodzica
Wady:
- mega zaparcia
- sama chemia
- w większości cukier
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
320 opinii, 14 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
238 opinii, brak zdjęć
Pneumolan syrop
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek
105 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
81 opinii, 5 zdjęć
Ostatnie opinie