zgłoś błąd lub sugestię
Ribomunyl, granulat lub tabletki (Pierre Fabre)
3.71
średnia ocena na podstawie 24 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
polecam
dodano: 20-10-2014, 15:50
nasza córka chorowała co chwilę na zapalenie oskrzeli aż znalazła sie Pani doktor która porządnie ja wyleczyła zastrzykami a nie syropkami i zaleciła Ribomunyl. 6 miesięcy podawałam teraz ma 12 lat i jest okazem zdrowie:)
Nie koniecznie trzeba ileś tam seriii zeby zaczęło działać jak jedna osoba napisała. Wiele zależy od organizmu u nas zadziałało po pierwszym razie :)
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (8)
 
Użytkownik ~Agnieszka
Warto spróbować!
dodano: 15-10-2014, 12:28
Mój synek troszkę chorował do wieku 2 lat. Przed pójściem do przedszkola za namową koleżanki przez pół roku podawałam mu preparat w saszetkach. Skończył kurację w lipcu, a od września poszedł do przedszkola. Przez cały okres przedszkola był jednym z nielicznych dzieci, które praktycznie wogóle nie chorowały. Zdarzało mu się raz lub dwa razy w roku kilkudniowe, najczęściej 2-3 dniowe przeziębienia, gdzie wystarczyło, że posiedział w domu, przyjmował rutinoscorbin i paracetamol i wszystko przechodziło bardzo szybko. Obecnie jest w 4 klasie i również zdarzają mu się bardzo rzadko lekkie przeziębienia - 2, 3 razy w roku. Nie pamiętam, kiedy ostatnio przyjmował antybiotyk, bardzo rzadko chodzimy do lekarza, może brał jakiś lek przeciwwirusowy, może 2, 3 razy przez te wszystkie lata. Pamiętam, że po przyjęciu rybomulynu , powtórzyliśmy serię 3-m-czną chyba za pół roku. Lek poleciła mi koleżanka i jestem bardzo zadowolona.
Zalety:
skuteczny
Wady:
wysoka cena, ale w porównaniu z cenami leków, gdyby chorował przez te wszystkie lata, opłaca się.
Czy ta opinia jest pomocna? (8)
 
Użytkownik ~renia
Polecam
dodano: 26-02-2014, 23:06
Super produkt i polecam,bo naprawdę pomaga uodpornić dziecko.
Zalety:
Łatwy do podania
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (9)
 
Użytkownik ~gość
Jak dla mnie SUPER
dodano: 10-01-2014, 17:58
Witam. Mój syn ma 11 lat. Gdy w wieku 3 lat poszedł do przedszkola nie potrafilismy sobie dać już rady z jego ciagłym chorowaniem. Zapalenie oskrzeli, infekcje gardła, ciagle coś było nie tak. A co gorsza ja chorowałam razem z nim, jak nigdy dotad. W końcu madra laryngolog przepisała mi Ribomunyl, kuracje dla mnie i dla syna. Rewelacja, skończyły się choroby, zarówno u mnie jak i syna, koniec z antybiotykami. W wieku 7 lat znowu powtórzyłam kurację i od kilku lat znowu mamy spokój. Podczas podawania nie było zadnych skutków ubocznych, zarówno ja jak i syn czuliśmy sie dobrze. Polecam
Zalety:
Wysoka skuteczność, dziecko ma spokój z chorobami przez kolejne kilka lat
Wady:
jak dla mnie żadnych, może oprócz dosyc wysokiej ceny i to, że nie wolno zapomnieć o przyjmowaniu leku, a mozna;) bo kuracja trwa 6 miesięcy i mozna się w tym troche pogubić. Najlepiej notowac sobie w kalendarzu.
Czy ta opinia jest pomocna? (9)
 
Użytkownik ~OLA
nie polecam
dodano: 21-10-2013, 23:44
dawałam ta szczepionke mojej corce bardzo krotko!!!!!!
tylko jedno serie(4 saszetki) w czasie przerwy(3dni) corka dostała sinlego!!!!! swędzenia całego ciała a w szczególności raczek!!!! z trudem jakos zasneła......gorsze były mega drgawki!!!!!!! i płytki oddech!!!!!!!!! odstawiłam od razu i wole już zapalenie gardła....podawałam Ribomunyl w proszku
Zalety:
łatwy w podawaniu
Wady:
skutki uboczne.......mocne drgawki NIE POLECAM!!!!!
Czy ta opinia jest pomocna? (17)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
320 opinii, 14 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
238 opinii, brak zdjęć
Pneumolan syrop
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek
105 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
81 opinii, 5 zdjęć
Ostatnie opinie