zgłoś błąd lub sugestię

B-Agile, wózek (Britax)

3.86
średnia ocena na podstawie 22 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~dorota
szmelc
dodano: 29-06-2016, 22:11
Mam britax od półtorej roku i bliska jestem umieszczenia go jednym kopem, tam gdzie jego miejsce, czyli w śmietniku! Poważnie! Te kółka z przodu to jakaś paranoja, nie da się nim jeździć. I to wszystko za 850 zł!! Porażka totalna. Z całego serca odradzam!!!!
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Mirror4thesun
Dobry wózek z średniej półki cenowej
dodano: 9-01-2016, 18:10
Mam wózek około 2 lata, używam go dość aktywnie. Ładny, z szerokim siedziskiem, długa buda, można go prowadzić jedną ręką. Po 2 latach nadal wygląda dobrze. Koszyk pod wózkiem ok. Jedyna wada- system opuszczania oparcia- sznurkowy. Trudno opuścić dziecko płynnie a z czasem sznurki się skracają i się klikając.
Zalety:
Ładny,szerokie siedzisko, łatwy w prowadzeniu.
Wady:
Opuszczanie oparcia.
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~Magda
Wózek bardzo dobry od początku do końca okresu wózkowego
dodano: 9-01-2016, 14:12
Mój syn ma prawie 3 lata, wózek użytkujemy od 2 i bardzo go polecam. Ma wady, o których pewnie czytaliście, lecz ma zaletę najważniejszą: dziecku jest wygodnie, nad głową ma jeszcze dużo miejsca, nogi nie wiszą, siedzisko jest szerokie, a dla mnie ważna jest mała waga wózka i łatwość składania. Często jeździ w samochodzie, używamy go na zakupach w miescie, w parku, na chodniku, wszędzie indziej dziecko jedzie w samochodzie. Jeśli jesteśmy np. na plaży, mąż niesie dziecko, ja wózek i nie robię problemu z niepompowanych kółek, bo dzięki temu jest lekki.
Myślę, że ten wózek jest dobrym wyborem dla trybu życia naszej rodziny, a nie mieszkamy w mieście... pozdrawiam
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (4)
 
Użytkownik ~Agnieszka
Porażka
dodano: 10-06-2015, 20:20
Największą wadą wózka są piankowe koła,które po niespełna 3 miesiącach tak się pozdzierały ,że ślizgam się po nawierzchniach płaskich na kaflach w sklepach- zupełnie nie skręca , kółka się blokują albo skręcają gdzie chcą tylko nie tam gdzie chcę jechać ja. Brak amortyzacji i zbyt małe kółka przednie utrudniają wjazd pod niewielkie krawężniki. Bardzo źle się prowadzi.Można dostać zwyrodnienia nadgarstków!!! Ponadto hamulec często się zacina. Wadą jest również brak rozkładanego podnóżka , brak regulacji rączki ,buda posiada tandetną siateczkę, nieskutecznie chroni przed słońcem. Brak na rynku akcesoriów do wózka -folia przeciwdeszczowa. Wózek nie jest wart tej ceny!!!Nie nadaję się ani na zakupy do marketu ani na krótki spacer .Porażka!!!!
Zalety:
Wady:
-kółka piankowe bardzo złej jakości , bardzo szybko się zużywają zdzierają przez co nie skręcają tylko się blokują, ślizgają po posadzkach.
-za małe kółka przednie nie radzą sobie z niewielkimi krawężnikami
-zacinający się hamulec
-brak regulacji rączki
-brak regulacji podnóżka
-siateczka w budzie cienka, nie spełnia żadnej funkcji ,wielkość budy nie chroni przed słońcem
- za wysoka cena
Czy ta opinia jest pomocna? (5)
 
Użytkownik ~mamazkrakowa
wozek na 5+
dodano: 12-03-2015, 12:15
Wózek b agile posiadam od dwóch tygodni w zupełności wystarcza to na dodanie opinii na jego temat, chciałam wózek miejski, jeżdżę nim tylko po chodnikach więc nie wiem jak sprawuje się na innym terenie. Wózek jest extra polecam każdemu zwrotny, fajne kolory, szeroki,dziecku jest bardzo wygodnie, fajny daszek super siatka na upalne dni zarówno w daszku jak i po rozłożeniu do spania z tyłu, wszystko się zdejmuje jest na suwaki albo rzepy można wyprać normalny dostęp do kosza nie to co w parasolkach. Skalda się jedną raka lekki zajmuje mało miejsca. Wózek na 5+
Zalety:
Same
Wady:
Żadnych
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
325 opinii, 14 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
239 opinii, brak zdjęć
Pneumolan syrop
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek-wersja do 01.2016
109 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
84 opinie, 5 zdjęć
Ostatnie opinie