zgłoś błąd lub sugestię
Fosidal 2mg/ml, syrop (Polpharma)
3.43
średnia ocena na podstawie 23 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~Asia
skuteczny
dodano: 8-06-2016, 13:45
Ma specyficzny smak i jednym to pasuje a innym nie. Wygodny w użyciu i przede wszystkim skuteczny. W moim przypadku alternatywa dla leków przeciwzapalnych z ibuprofenem w składzie. Zdecydowania pomaga w walce z kaszlem.
Zalety:
- szybkość działania
- skuteczność w walce z kaszlem i stanem przecizapalnym
Wady:
- mógłby mieć lepszy smak
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~majutka
Polecam
dodano: 27-02-2016, 13:05
Wielką zaletą tego syropu jest to, że nie ogranicza się do maskowania objawów kaszlu, lecz przede wszystkim leczy przyczynę, czyli stan zapalny. Stosuję go od dawna i zawsze się sprawdza przy przeziębieniu. Moim zdaniem z tym syropem zdrowienie trwa znacznie krócej
Zalety:
skuteczny
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Marlena
Stanowczo nie polecam
dodano: 16-11-2015, 21:41
Bezwzględnie odradzam stosowanie tego syropu zwłaszcza u dzieci. Ja podałam go mojemu 3 letniemu synkowi (został mu przepisany przez lekarza). Okazało się, że jest uczulony na żółcień pomarańczową. Cały był popuchnięty, miał obrzęki na stawach, gorączkę i wszystko go bolało. Byłam przerażona, ponieważ bałam się, że się udusi. Dostał chyba 4 zastrzyki na uczulenie. Tak więc oszczędźcie proszę niepotrzebnego stresu i cierpienia swoim pociechom a sobie nieprzespanych nocy. Przecież na rynku jest tyle syropów na kaszel bez tego paskudztwa.
Zalety:
Wady:
Żółcień pomarańczowa
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~jasmina
bardzo skuteczny lek
dodano: 24-09-2015, 14:09
Uważam, że nie ma skuteczniejszego syropu na kaszel. Ułatwia odkrztuszanie i też hamuje stan zapalny, czyli przyczynę kaszlu. Można go stosować wspomagająco w terapii antybiotykowej. Leczę nim dzieci, a także siebie i męża, jak nas dopadają infekcje i przeziębienia, bo dzięki niemu szybciej wracamy do zdrowia.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~ada
bardzo skuteczny syrop na kaszel
dodano: 29-04-2015, 12:38
Używam fosidalu od dawna (jeszcze był wtedy na receptę) i uważam, że to bardzo skuteczny syrop na mokry kaszel. Dla mnie ważne jest, że jest nie tylko wykrztuśny, ale też przeciwzapalny i nie tylko łagodzi objawy, ale też leczy przyczynę kaszlu. Moje dzieciaki lubią jego smak. A żółcień pomarańczową traktuję z przymrużeniem oka, bo to zwykły barwnik spożywczy i jest jej więcej chociażby w żelkach i w wielu innych produktach spożywczych.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (4)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
59 opinii, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
126 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie