zgłoś błąd lub sugestię

PectoDrill Tabletki 750 mg, Syrop 5mg/100 ml (Pierre Fabre)

3.04
średnia ocena na podstawie 13 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~EVI
SMACZNY ŁAGODNY SYROP
dodano: 1-04-2016, 9:30
DZIWI MNIE ŻE KTOŚ TAK ŹLE OPISUJE JEGO SMAK... ALBO ZMIENIŁA SIĘ RECEPTURA ALBO MÓWIMY O INNYCH SYROPACH. WIADOMO KWESTIA SMAKU INDYWIDUALNA ALE JA WYBRAŁABYM GO WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA SMAK - JEST TO PO PROSTU BARDZO SŁODKI SYROP Z LEKKIM POSMACZKIEM. WYDZIELINĘ ROZRZEDZA,TAK JAK POWINNA ALE DOPIERO PO KILKU DAWKACH, DZIAŁA ŁAGODNIE. CZĘSTO PRZEPISYWANY.
Zalety:
SMAK
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Nie wiem czy skuteczne, ale paskudny smak.
dodano: 20-09-2015, 15:42
Powiem, że biorę od wczoraj, ale poprawy nie ma ( jak na taki czas, to jednak chyba nie). Smak- paskudny! Naprawdę paskudny. Nie wiem co to jest za smak ( oczywiście biorę syrop)... Na myśl, że mam go wziąć - odrzuca mnie i ochota na ten lek mija. Nie wiem czy skuteczny, ale powinien być chociaż dobry.
Zalety:
- tak jak mówię nie wiem czy skuteczny bo od niedawna biorę.
Wady:
- paskudny smak, gorszego syropu nie brałam.
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~gość
dobry
dodano: 10-01-2015, 22:05
tabletki są dobre na stany zapalne gardła. mi bardzo pomogły gdy miałam infekcje z zapaleniem ucha i właśnie gardła . polecam dobrze mieć je w apteczce
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~Paweł
Najprawdopodobniej spowodował biegunkę
dodano: 3-12-2014, 0:43
Został mi przepisany na zatoki i kaszel. Trudno powiedzieć czy mi pomógł, gdyż mam również inne leki. To Pecto Drill najprawdopodobniej wywołał u mnie na drugi dzień biegunkę, gdyż jako jedyny spośród stosowanych przeze mnie leków ma wpisaną biegunkę na liście działań niepożądanych. Dziwne jest to, że nie ma podanej w ulotce częstości występowania działań niepożądanych w przeciwieństwie do ulotek niemal wszystkich innych leków. Mogę się jedynie domyślać, że podane w ulotce działania niepożądane są pewnie częste i dlatego producent wolał nie podawać, że występują one np. u więcej niż 1 na 10 osób, bo by to odstraszało pacjentów. Dobrze by było jednak, aby taka informacja w ulotce była. To cenna wskazówka u ilu procent przyjmujących lek występują objawy niepożądane, bo wtedy łatwiej ustalić przyczynę takiej np. biegunki. Co innego by było, gdyby ten lek powodował biegunkę np. u mniej niż 1 na 10 000 osób, a co innego, jeśli powoduje ją u więcej niż 1 na 10 osób. Szansa na spędzenie dnia w toalecie jest w tym drugim przypadku znacznie większa, a kto to lubi?
Zalety:
?
Wady:
najprawdopodobniej spowodował biegunkę
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~gość
lepiej kupić coś, co działa
dodano: 24-11-2014, 8:47
Nie działa. Po jego podaniu, zawsze choroba u dziecka kończy się zapaleniem oskrzeli. Z wykrztuśnych leków dobrze podać acc mini granulki do wody i dużo płynów.. a końcówkę infekcji tj. kaszel wyleczyć pneumolanem.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
60 opinii, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
126 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie