zgłoś błąd lub sugestię
Heviran 200, 400, 800, acyklowir (Polpharma)
3.79
średnia ocena na podstawie 43 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~renia
rewelka polecam
dodano: 14-10-2015, 11:34
ja przyjmoje heviran bardzo czesto i nigdy nie mialam zadnych zastrzerzen dlamnie rewelka i pomaga jak zaden inny
Zalety:
pomaga na pulpasca opryszczke
Wady:
brak
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~inq
Każdy reaguje inaczej..
dodano: 2-09-2015, 10:10
Biorę Heviran profilaktycznie, jako zabezpieczenie przed opryszczką ust przy wykonywaniu makijażu permanentnego. Ogólnie samopoczucie dobre po leku, jednak już w drugiej dobie wystąpiła biegunka.
Zalety:
Ochrona przed opryszczką warg.
Wady:
Biegunka.
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Użytkownik ~lolo
Masakra !!!
dodano: 10-07-2015, 21:45
Zdecydowanie nie polecam !!! Przyjmowałam dawkę 800 3 razy dziennie. Już pierwszego dnia heviran wywołał u mnie biegunkę. Z dnia na dzień było coraz gorzej. W piątym dniu przyjmowania oprócz biegunki, zaczęły się problemy z oddychaniem i bardzo silny ból brzucha. Natychmiast wtedy to odstawiłam i nigdy więcej nie wezmę tego leku.
Zalety:
Wady:
Skutki uboczne
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Użytkownik ~mmax292
Heviran
dodano: 20-01-2015, 22:47
Witam. Od dawna też cierpię na ową chorobę. Kiedyś stosowałem różnego rodzaju maści, które większego efektu po prostu nie dawały. Stosowałem również specjalne plasterki (dostępne w aptece), dzięki którym opryszczka nie znikała szybciej, ale przynajmniej nie powstawał stóp i nie swędziało. Problem polegał na tym, że plaster, który miał maskować opryszczkę, tak na prawdę sprawiał, że wyglądało to jeszcze gorzej, a zrywanie w celu założenia kolejnego jest dość bolesne. Jednak lek heviran jest bardzo dobry i go polecam. Wstrzymuje opryszczkę na długi czas i przy pierwszym uczuciu swędzenia można go wziąć i opryszczka nie wyskoczy. Jednakże lek wywołuje skutki uboczne (u mnie: światłowstręt, zmęczenie, czasem niewielkie wysypki)
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (11)
 
Użytkownik ~Emilia
Skuteczny - w moim przypadku jako jedyny - lek na opryszczkę wargową.
dodano: 18-11-2014, 20:01
Odkąd pamiętam borykałam się z opryszczką pospolitą. Stosowałam wszelkiego rodzaju maści, próbowałam także 'medycyny domowej' (nacieranie spirytusem, czosnkiem, miodem). Opryszczka znikała po tygodniu lub dwóch, i cały ten okres był uciążliwy. Dodam, że wykwity potrafiły pojawiać się nawet raz na miesiąc. Któregoś razu dostałam od znajomej opakowanie Heviranu, który miał mnie wyleczyć 'od wewnątrz'. Zaczęłam go używać jak opryszczka już się goiła i, uwaga, przez półtora roku, mimo mrozów, wiatrów i przeziębień, nie miałam żadnych wykwitów. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miała tak długi 'urlop' od tego okropieństwa. Nie zaobserwowałam też żadnych skutków ubocznych przyjmowania leku, jednak mam świadomość, że może być to kwestia mojego organizmu (do tej pory żaden lek nie wpłynął źle na moją koncentracje, nie powodował bólów głowy czy biegunki). Heviran jako jedyny znany mi lek leczy przyczynę tej choroby, a nie tylko jej objawy. Można także stosować przy nim preparaty zewnętrzne. Ja stosowałam dodatkowo maść Erazaban, jest silna, skuteczna (jak na maść) i byłam z niej zadowolona.
Dziękuję za opracowanie Heviranu, to moje absolutne zbawienie!
Zalety:
- skuteczność
- długotrwały efekt, zapobieganie nawrotom
- walka z wirusem od wewnątrz (usuwa przyczynę, nie tylko objawy)
- niska cena
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (20)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
91 opinii, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
82 opinie, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
59 opinii, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
125 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie