zgłoś błąd lub sugestię
WINDI Kateter rektalny dla niemowląt (SkandProjekt)
4.57
średnia ocena na podstawie 55 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~Lodzianin
Najlepsze na kolke
dodano: 24-04-2016, 14:25
Zadne ziolka, kropelki, cieple oklady tylko od razu WINDI. Inne rzeczy to strata czasu to dziala o reki mozna powiedziec.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Justyna
Najszybszy i najskuteczniejszy na kolki
dodano: 29-02-2016, 14:57
Po prostu działa! Gdy założyłam pierwszy raz kateter kupka wraz z gazami wyleciała na dwa metry od pupki... taki już był gaz w brzuszku :'( na szczęście ja przyciągam takie rozwiązania i sama na niego wpadłam :) dziękuję strasznie producentom że go wypuścili w Polsce na rynek!
Pani, która opisuje, że dla Jej dziecka nie dał efektów najprawdopodobniej miała styczność z innymi problemami niż nagromadzone gazy. U mnie pomógł mojej córci, córci brata, koleżanki i synkowi sąsiadki. Ja w 200% polecam i apeluje do wszystkich Rodziców przynajmnije o spróbowanie. Nie zrobicie tym krzywdy dziecku a nóż pomożecie maluszkowi!
Zalety:
Skuteczny
Bezpieczny (nigdy nie było żadnych podrażnień)
Nie rozleniwia jelit i nie powoduje skutków ubocznych jakie mogą dać leki przyjmowanie doustnie
Wady:
BRAK
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~Ania
nam pomógł, polecam
dodano: 8-06-2015, 9:34
Mój maluszek ze względu na anemie brał żelazo. Niestety po tym zaczely sie straszne problemy z kupą. Czasami nie robil jej przez 5 dni. Kolki oczywiscie też miał. Próbowałam wszystkiego. Dziecko spało tylko na brzuszku, wykonywałam masaże oliwką, nagrzewałam termoforem. W końcu dawałam czopki glicerynowe, ale używałam ich sporadycznie. Później przypomniałam sobie jak kiedyś pielęgniarka środowiskowa mówiła o rurkach do odbytu. Kupiłam i zaczełam uzywać tak co 2-3 dzień, bo nie chciałam rozleniwiać jelit. Na kupę pomogło rewelacyjnie, od razu się wypróżniał. Na kolkę natomiast pomogło stosowanie sab simplex, ciotka specjalnie mi przywoziła z Niemiec. Gdy dziecko skończyło rok problem z kupami i kolką minął sam.
Zalety:
skuteczny,
wygodny w użyciu,
bezpieczny, lepszy niż podawanie chemii,
można wyparzyć i wielokrotnie użyć
Wady:
gdyby nie był taki drogi to pewnie bym nie wyparzała tylko używała tak jak napisali w instrukcji czyli jeden raz.
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Użytkownik emilap
3 0 0
Szału nie ma...
dodano: 20-04-2015, 12:20
Jakość wykonania rzeczywiście dobra i w rzeczywistości po wygotowaniu można używać ponownie, ale na nasze dolegliwości nie pomógł za bardzo. Poza tym miałam wątpliwości, czy rzeczywiście całkiem bezpieczne jest wkładanie do odbytu nawet takiej "przystosowanej" rurki. Lepsze efekty dawało samo wymasowanie brzuszka i przyłożenie do odbytu wacika nasączonego bardzo ciepłą wodą. Rurka rzeczywiście sprawiała, że gazy się ulatniały i wypływały odchody, ale nie było to tak bardzo efektywne. Miałam nawet wrażenie, ze te wszystkie bardzo pozytywne opinie są jakieś "podstawione". Być może po prostu inna była przyczyna brzuszkowych problemów w naszym przypadku...
Zalety:
jakość wykonania
Wady:
cena
wyskakuje z tyłka
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Bardzo dobry wynalazek
dodano: 8-12-2014, 22:56
Mam pomógł nie tylko w odgazowaniu, ale też przy problemie ze zrobieniem kupki. W szpitalach na oddziale neonatologicznym, pielegniarki wkładają zwykłe rurki do pupy, co czasem podrażnia śluzówkę i pojawia się krew. Przy windi jest to niemożliwe, ponieważ rurka jest krótka i bezpiecznie wykończona. Przynosi ulgę maluszkowi i pozwala spokojnie zasnąć. Układanie na brzuszku pomaga, ale nie zawsze. Nie można porównać też działania windi do wkładania termometru, jak przez zatkany odbyt mają uciec gazy?
Zalety:
Prostota działania
Skuteczność
Bezpieczeństwo stosowania
Wady:
Cena
Czy ta opinia jest pomocna? (7)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
324 opinie, 14 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
239 opinii, brak zdjęć
Pneumolan syrop
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek-wersja do 01.2016
107 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
83 opinie, 5 zdjęć
Ostatnie opinie