zgłoś błąd lub sugestię
Wybielanie metodą Beyond (Beyond)
1.83
średnia ocena na podstawie 23 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~Sławek
Brak efektu i potwory ból.
dodano: 18-11-2015, 0:24
U mnie bardzo słaby efekt. Bezpośrednio po zabiegu były troszeczkę jaśniejsze ale już po tygodniu wróciły do poprzedniego koloru a mam mocno żółte zęby. Dodatkowo podczas zabiegu bardzo bolały zęby jak by ktoś gorące igły wbijał w zęby. Po zabiegu ból jeszcze większy utrzymujący się około 10 godzin, nawet tabletki przeciwbólowe nie pomogły.
Zalety:
Wady:
- ogromny ból po zabiegu trwający kilkanaście godzin
- bez efektów
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Mateusz
Zawiedzenie i kasa wyrzucona w błoto.
dodano: 14-11-2015, 11:16
Podobno mam bardzo mocno zmineralizowane szkliwo, dlatego moje zęby są jakie są, czyli żółtawe. Zdecydowałem się na wybielanie Beyond w autoryzowanym gabinecie w mojej okolicy po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i niestety, ale nie mogę się z nimi zgodzić :( Efekt utrzymuje się cholernie krótko, kilka dni i po ptakach. Zdaję sobie sprawę z tego, że szybko przyzwyczajamy się do efektów zabiegu, więc aby móc ocenić efekty starałem się zachowywać jednakowe warunki przez cały czas. Robiąc fotki używałem tych samych ustawień manualnych (żadne tam auto), cały czas jednakowe warunki oświetleniowe (temperatura barwowa ma wpływ na efekt), oglądałem na tym samym urządzeniu z solidnym ekranem. Na dodatek mam od strony wargowej plombę kompozytową, a że te nie zmieniają koloru po zabiegu, to mam dodatkowy punkt odniesienia. Po wybieleniu bezwzględnie przestrzegałem "białej diety" przez 3 doby (więcej niż zalecają), potem przez 2 tygodnie jadłem tylko niebarwiące, jasne jedzenie. Na wizycie kontrolnej, po przedstawieniu swoich wątpliwości usłyszałem jakieś wyjaśnienia, że nie każdy reaguje tak samo na zabiegi, że tak bywa itp. Z tego co czytałem jedynymi wyjątkami są zęby leczone kanałowo oraz po niektórych antybiotykach (tetracyklinach), obydwa przypadki podobno średnio rozgarnięty student rozpozna na pierwszy rzut oka. No i jestem zawiedziony, bo kasa poszła na to niemała, efektów nie ma i czuję się dodatkowo oszachrajony przez dentystkę. Być może to nie wina samego Beyonda tylko kobity, która coś przykombinowała, ale z braku odpowiedniej wiedzy wolę nie wydawać jednoznacznych osądów. Od zabiegu minęły 2 lata i znowu zacząłem rozważać zrobienie coś z kolorem zębów. Z jednej strony Beyond kusi, z drugiej pozostał niesmak a nie wiem czy nawet żądając jakiejś gwarancji uzyskanego efektu (np. min 5 odcieni jaśniej przy moim żółtym kolorze) będę w stanie coś wyegzekwować w przypadku Januszy i Grażynek, którzy się na mnie wypięli. Trudna sprawa.
Zalety:
Zabieg jest szybki
Wady:
Brak oczekiwanych efektów
W trakcie naświetlania mogą się pojawić bóle.
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~pawelzwoli
polecam
dodano: 16-08-2015, 18:31
Witam,
U mnie wszystko było idealnie - nadal po 2 miesiącach tak jest, ale musicie wiedzieć (przynajmniej mnie to lekarz wytłumaczył przed zabiegiem żeby nie było), że wszystko zależy od tego jakie macie zęby, niestety w 10% przypadków wszystko się cofa, ale to nie wina sprzętu czy lekarza tylko takaja już nasza natura...
Gabinet w którym byłem oferuje dodatkowe wybielanie mniej więcej za pół ceny w terminie 3 miesięcy od pierwszego - to wzmacnia efekt w tych gorszych przypadkach...
Zalety:
bezpieczne,
Wady:
brak
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Goga
Fantastycznieeee
dodano: 28-07-2015, 17:53
Jeśli chodzi o wybielanie metodą Beyond zdecydowanie polecam salon SMILE&MORE w millenium hall w Rzeszowie. Profesjonalne i miłe panie. A efekt oceniam na +5.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~Paweł
POLECAM
dodano: 28-06-2015, 22:57
U mnie wszystko było ok!! Zdecydowanie polecam.
Zalety:
Działa.
Wady:
Brak
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Kosmetyki TOP 5
Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy
39 opinii, 33 zdjęcia
Biała Perła, System, wybielający żel stomatologiczny
55 opinii, 5 zdjęć
FEG Eyelash Enhancer
44 opinie, brak zdjęć
8 w 1, Total Action, Skoncentrowana Odżywka do paznokci
180 opinii, 108 zdjęć
Casting Creme Gloss - szampon koloryzujący. Wszystkie kolory
52 opinie, 56 zdjęć
Ostatnie opinie